Ele sperm bulaşması ile hamile kalınır mı?

Ele sperm bulaşmasıyla hamile kalınır mı? Ele bulaşan sperm hamile bırakır mı? Sperm ne kadar yaşar? İşte bütün sorularınızın cevabı burada sizi bekliyor. Evet arkadaşlar bir çok arkadaşımızın ısrarla sorduğu sorulardan birisi de ele bulaşan spermin hamile bırakma olasılığı konusudur. Öncellikle şunu belirtmek isterim ki bu yazı sizin için oldukça açıklayıcı ve en önemlisi gerçekçi bir yazı olacaktır. Bu yüzden sona kadar okumanızı rica ediyorum…

Nişanlınız veya karınız ile cinsel birleşme öncesi sevişme esnasında yetişkinlerden herhangi birisinin zevk suyu, sperm veya sperm içeren sıvının eline bulaşması ve elin vajinaya temasından sonraki hamilelik ihtimalini cevaplayacağız. Öncelikle şu soruyu cevaplayarak konuyu alt dallara ayıracağız. Böyle bir hamilelik mümkün mü?

Cevap: çok az da olsa evet böyle bir şey mümkündür. Bu oran en fazla %2 – %3 gibidir. Bir arkadaşımız zevk suyundan hamile kaldığını bizimle paylaşmıştı. Ancak bu her şeyin normal seyretmesi durumunda böyledir. Bazen durumun aksi halleri vardır. Bunlardan birisi sıvının miktarı ve dışarıda kalma süresidir. Bu önemlidir. Çünkü sperm hücreleri dışarıda kaldığı her an hızlı şekilde kayıplar vermeye devam eder. Yaklaşık 40/60 dakika kadar dışarıda kalan sperm topluluğunda neredeyse canlı tek bir hücre kalmaz. Eğer bulaşan spermin bu zaman zarfı kadar dışarıda kaldığına eminseniz hamilelikten yana korkmanıza gerek yoktur.

Diğer bir husus ise miktardır. Bazen çok az miktar bile hamile olmak için yeterliyken bazı durumlarda miktarın fazla olması lazımdır. Çünkü vajina içerisinde bu hücrelerin bir kısmı yumurtaya ulaşmadan ölür. Ölen sperm hücresi işlevini yerine getiremez. Ayrıca elinize bulaşan spermin sıcağı sıcağına vajinaya bulaşması lazım ki hamilelik oluşabilsin. Aksi halde ilk 5 dakika içinde bile çok sayıda sperm hücresi ölmüş olacaktır. Zira sperm sadece vajina içerisinde yaşamını 5-6 gün kadar sürdürebilir.

Bütün bunların oluştuğunu varsayarsak. Yani sperm – zevk suyu elinize bulaştı ve daha kurumadan ilk 5 dakika içerisinde vajinaya değdirdiniz. Tabi değdirmekten kasıt vajina içine temastır. Buna rağmen eğer kadının yumurtlama dönemi değilse yine hamile kalmayacaktır. Yumurtlama döneminin ise adetten sonraki 14. ve 18. günler arası olduğu bilinmektedir. Yani bütün bunları bir araya getirme olasılığınız oldukça düşüktür. Ancak bu durum hamilelik konusunu ciddiye alınmayacak bir mesele gibi de düşünülmemelidir. Bu hususta gereken özen gösterilmezse bir de bakmışsınız karnınız şişivermiş 🙂 Ondan sonrası malum Allah analı babalı büyütsün…

Özetleyecek olursak ele bulaşan sperm ve zevk suyu ile hamile kalma olasılığı çok düşük olmakla birlikte gerekli koşulların hepsi bir arada sağlanmazsa imkansız denilebilir. Ancak gerekli koşullar sağlanırsa ihtimal yinede düşüktür. Tabi ki herkesin ayrı bir macerası olduğu için biz genel bir yorum yapıyoruz. Ancak yorum olarak anlatıp sorarsanız kesin cevaplar vereceğim.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA 1; yorum yazmaktan çekinmeyiniz. Bir sonraki yazımda hiçbir sitede bulamayacağınız erken dönem hamilelik belirtilerini sizler için bir arada toplayacağım. Beni takip edin. Hamilelikle ilgili aklınızda ne varsa sormaya çekinmeyin. Yorumlarınız yayınlanmadan önce kişisel tüm bilgiler gizlenecektir. Bu yüzden bu konuda yazımız altında yorum bırakırken çekinmemenizi rica ederim. Aynı gün sorularınıza yanıt verilecektir.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA 2: Arkadaşlar saçma sapan sorular geliyor. Neden yazımı okumadan sorular soruyluyor anlamıyorum? Bu soruları soran arkadaşlar azıcık okusanız zaten sorduğunuz sorunun cevabı var. Hala elime sperm bulaştı yıkadım 30 dakika sonra elim vajinama değdi hamile kalır mıyım gibi saçma sapan sorular soruyorlar. Zaten böyle bir şey binde bir olmaz denecek kadar azdır. Ayrıca bir soru daha çok soruluyor “korkarsam adetim gecikir mi” diye? Evet gecikir. Psikolojik olarak da gecikebilir. Hava değişiminden de gecikebilir. Bu yüzden korkmayın. Gerçekten kararsız kalanlar soru sorarsa hem soru bölümü temiz olur hem daha hızlı yetişiriz.

hamile-bebek

Uykusuz Grafiker hakkında 25 makale
Kendi halinde takılan ve hoş beş yazılar yazan uykusuz adam.

262 yorum

 1. Bahsettiğiniz gibi bir tecrübe yaşadım ve korkuyorum. Erkek arkadaşım vajinama eliyle temas ettiği anda geri çekildim, zevk suyu geleli en az 20 dakika geçmiştir. Adet günümden 2 gün önce kanamam oldu ancak sonradan görme olabilir mi diye korktum 5-6 gün sürdü başlangıcında ve bitiminde lekelenme gibi sarı ve kahverengi akıntı geldi. Ardırdan idrar testi yaptım ikinci çizgi dikkatli bakılınca gözüken beyaz bir çizgiydi. Hamile olma ihtimalim var mı?

  • Merhaba, öncelikle şunu belirteyim ki o testler normal zamanlarda bile doğru sonuçlar vermeyebilir. Bu nedenle kan testi en güvenli olandır. Ayrıca zevk suyunda daha az sperm olacağı için bu çok zor bir ihtimaldir. Ayrıca adetinizin olması zaten hamile olmadığınızın ilk belirtilerindendir. Gördüğünüz kanama hormonsal hareketlilikten de olabilir. Unutmayın…

 2. Sevgilimle surtunme oldu bende pantolon vardi o çıplakti azcik oral oldu bosalmadi zevk suyu azcik elime gelmisti. Ama ustumu düzeltirken ustume surmusumdur. Ordan cikip minibuse bindim yarim saat sonra lavaboya girdim yani vajinama gelmisse minicik zevk suyu elimden hamilelik riski varmi adetimi oldum kirmizi ve pihtiliydi adetlerim normalde düzensiz polkisitkover var bende ?olay olali 35 gun felan oluyor. Adet oldum ama ustune gormemidir diye korkuyorum. Yemeklerden sonra migem bulaniyor. Adetim bittikten 2-3 gun sonra bir kez minicik kirmizi kan pihtisi gelmisti hamilemiyidir? ?

  • @Alara hanım büyük olasılıkla hamile değilsinizdir. Bu binde bir bile görülmeyecek tarzda zor bir şeydir. Yine de bu tür eylemlerden çekinmek gereklidir. Teşekkürler.

 3. Nişanlım benden ayrılmasın diye onla birlikte oldum, aptalca evet ama üzerime boşaldığı spermi Alıp bir kaç dakika sonra bir kısmını vajinama koydum, varmıdır ihtimal gebeliğe, yumurtlama günüme iki gün vardı

  • Hande hanım; yumurtlama gününüze 2 gün varsa zorda olsa hamilelik bir ihtimal olabilir. Birkaç dakika dış ortamda durduysa zaten spermlerin de büyük bir kısmı ölecektir.

 4. Merhaba. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sevgilim boşalmadı ancak eline zevk suyu geldi. Sonra kalkıp elini yıkadı. 3-4 dakika sonra vajinama dokundu. Adet olmama 2 hafta var. Sanırım yumurtlama zamanımdayım. Sizce hamile olma şansım yüzde kaç?

 5. Merhaba. Sevgilim bir şey ler yaşadık. O eline boşaldı. Sonra kalkıp ellerini yıkadı. Ellerini yıkadıktan 3_4 dk sonra vajinama dokundu. Daha adet olmama 2 hafta var. Yumurtlama donemimdeyim. Sizce hamile olma şansım var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Lutfen soruma cevap verin rica ediyorum ve cok korkuyorum nisanlim elimi sabunla yikadim dedi ama iyice yikamamissa bile elini vajinama yani dudaklarini acip kilitoris e dokundurdu birsey olur mu ya da kendi penisine dokundugunda elini kilotlu corabinin icjnden vajinama dokunmasi hamilelik riski olusturru mu ??

 7. Merhabalar, adetimden yaklaşık 1 hafta sonra nişanlımla küçük bi şey yaşandı vajinaya el yoluyla girdi çıktı yaptı.Ondan önce kendini ellemiş olsa mesela zevk suyu eline bulaşmış olsa hamile kalma olasılığım var mı? Ama ellemedi yani gördüm yinede elinde kalmış olsa diye varsayıyorum. Yada elini yıkadıktan sonra yapsa falan?

 8. Merhabalar az önce sordum ama yayınlanmadı sanırım benim için çok önemli. Adet kanamam bittikten 1 hafta sonra nişanlımla küçük bir şey yaşadık. Eliyle vajinama girdi çıktı yaptı bunu yapmadan önce kendini ellemiş olsa acaba sonra beni elleyince elinden vajinamın içine sperm bulaşır mı ? Boşalmamıştı daha ama yinede üstünde olanlar eline bulaşmış sonrada bana geçmiş olabilir mi?

 9. Merhaba erkek arkadasimla bir iliski yasadim ama cinsel temas olmadi erkek arkadasim penisiyle oynadi 10 dakika sonra elini sabunla yikadi sonra benim parmagini benim vajinamin icine soktu bu durumda hamilelik olusur mu ?

 10. Meraba benim ve sevgilimin esofmani vardi altimizda oyle bi iliski oldu ama sevgilim elini vajinama degdirdi onun eline sperm bulasipda vajinamim uzerinde kalma ihtimali hamile kalma ihtimali varmi sizce cvp yazrsaniz cok sevinirim

 11. Merhaba hocam esimin baştan zevk suyu sonrada spermi elime bulaştı aradan yaklaşık 1 saat geçti ve elimi hiç yıkamadan vajinaya değdirdim sonra hemen cektim riskim nedir

 12. Yumurtlama gününden bir gün önce üzerimde kıyafetler varken birseyler yaşadık erkek arkadaşım dışarı ya boşaldı 10 dakika sonra elini taytimin içine sokup vajina min üstüne ağzına değil bana mastürbasyon yaptı elini Peçete ile silmistim ve 10 dakika geçmesine rağmen kuru sperm le Bu sekilde hamile kalınır mi? Simdiden cevap için teşekkür ederim.

 13. Nisanlimla yakınlaştı ben kıyafetinin üzerinden onun penisine dokundum daha sonra kalkıp lavaboya gitti orada meni geldiğini söyledi ardından ben kıyafetinin ustunden tekrar dokundum ama ondam sonra onda birşey olmadi boşalma gibi aradan 20 dk falan geçtikten sonra elimi yıkayıp lavaboya girdim istemeden de olsa dokunmuş olabilirim diye özel bolgeme korktum acaba birşey olmuş mu diye bu olay yasanali 4. Gün kan tahlili yaptrdm 0’10 yanı negatif çıktı hamile olma ihtimalim var mi lütfen cvp verin

 14. Şimdi sık tuvalete çıkıyorum ve karnm batıyor gibi iliski olalı iliski de sayılmaz ama 4 gün oldu psikolojik olabilir mi bunlar vennisanlim elime birseyin bulasmadgni soyluyor çünkü bulasmis olsa pantalonun da iıslak leke olurdu ama yok yine çok korkuyorum bana yardım edin adetim gelmeden önce yine test yaptrayim mi adetime daha 15 gün var

 15. mrb ben bugun bır ılıskı yasadım erkek arkadasım cok onceden cıkardı penısını ama elıyle bosalırken sankı vajınama geldı gıbı yıkadım o gelmedı dıyo ama gelme ıhtımalını dusunursek hamılelık gerceklesırmı acaba hemen sıldım sonra sampuanla yıkadım

 16. Merhaba kız arkadaşımla cinsel ilişkiye girmeden yani bir ön sevişmemiz oldu ve ben dışarı boşaldım elimi yıkadım mı yıkamadım mı emin değilim ama tek emin olduğum elimde döl olmadığıydı Ve aradan 10 -15 dk geçtikten sonra kız arkadaşıma mastürbasyon yaptım kız arkadaşıma kız arkadaşım bakire Ve aradan bir ay geçti ve midesi bulandığını Ve adet olmadığını söyledi hamile olabilr mi? ( kız arkadaşım düzensiz bir adet sürecindedir Ve sürekli tiyatro çalışmalarında yere düşüp kalkan birisi sürekli kahve içer ve sınavlar olsun tiyatro olsun stres yapan birisi)

 17. Sevgilim peceteye bosaldi. Ardından o peceteyi elime aldim çöpe atmak için. Ama aradan 5 dk felan gectikten sonra Lavaboya gittim peceteleri attım sonra tuvalet ihtiyacımı karşıladım. Ve vajinaya temas oldu. Hamile kalır miyim ?

 18. erkek arkadasimla surtunme yolu ile iliskiye girdik bosalmadi ama yine de korktugum icin ella hapi kullandim bundan 1 ay sonra da elime onun zevk suyu bulastiktan sonra kendi cinsel organima dokundum reglim 2 3 gun gecikti hamile kalma olasiligim varmidir cok korkuyorum lutfen cevap

 19. Mrb sewgilimle arkadan iliski yasadim sewgilim arkama bosaldi ama vajinamda selpak vardi sperm vajinama girmez biliorum arkami selpakla iyice sildim ewde yikadim acaba su yoluyla vajinama girermi hamile olma olasiligim nedir su yoluyla

 20. Mrb sewgilimle arkadan iliski yasadim sewgilim arkama bosaldi ama vajinamda selpak vardi sperm vajinama girmez biliorum arkami selpakla iyice sildim ewde yikadim acaba su yoluyla vajinama girermi hamile olma olasiligim nedir su yoluyla cevap nedir sizceeee

 21. Erkek arkadaşım hamile kalmamı istemediği için sürekli dışarı boşalıyor. Dün yine dışarı boşaldı ancak spermlerden alıp hemen vajina içine koydum. En son adet görmeye başladığım tarih 25 mart. Hamile kalma ihtimalim var mıdır6

 22. Erkek arkadasimla yüzeysel birşeyler yaşadık..O boşaldıktan sonra eline bulaşan spermleri üzerine sildi ve beş dakika sonra vajinada dokundu ama hiç elini içine sokmadı dışına etrafina dokundu arasında da vajinada baskı yaptı sizce hamile kalma ihtimalim nedir son adet tarihinden yakın bir günde bu olay oldu fakat adetimin günü geçti. İkinci sorum sizce adetimin gelmemesi stresten bu korkudan dolayı olabilir mi?adetim bi hafta geciktikten sonra kan testi yaptrdm sonuç negatif su an iki hafta geçti ve hala gelmedi. Lütfen yardımcı olun sorularımi cevapsız bırakmayın.. Şimdiden teşekkürler

 23. İyi günler artık delirecegim lütfen bana cevap verin erkek arkadaşımın bir miktar menisi elime geldi ve ıslak mendille elimi dakikalarca sildim eve gittiğimde de yikadim ustumuzde kiyafetlerimiz vardı lavaboya gittiğimde elimi cinsel organima surmus olabilirim ama surduysem de yarım saniyelik biseydir ve içine değil ust kısmına ayrıca bakireyim ama adetim 9 gün gecikti hamile kalma korkusundan mi yoksa hamile olma riskim var mı yalvaririm cevap verin

 24. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik Vajinama boşalmadı fakat zevk suyu Vajinama gelmiş olabilir bu yüzden iliskiden dört saat sonra ella ertesi gün hapı ni kullandım 16 saat sonra kesin çözüm olsun diye tekrar ella ertesi gün hapı ni kullandım kullandıktan sonra ki ertesi gün akşam iç camasirimda kahverengi kan gibi bir şey vardı acaba yerleşme kanaması mi diye düşündüm iki gün sonra erken adet olmak için tarlusal hap kullandım handan sabah akşam iki tane aldıktan sonraki akşam peceteyle vajinami silerken pembe kan geldi fakat daha sonra gelmedi acaba hamile olma olasiligim var mı

 25. İyi günler sevgilim elini cinsel organına değdirdikten sonra klitorisime dokundu boşalma falan olmamıstı ama zevk suyu falan olduysa klitorise degme durumunda gebe kalınırmı

 26. Benim adetim geçtikten bir gün sonra sevgilimin spermleri elime bulaşmıştı 15 dakika sonra ise elimi vajinama sürdüm. Şimdi ayın 12 si. 3 gündür kahverengi bir şekilde kanamam oluyor az az. Ne yapmam gerek hamile miyim test için erken mi lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

 27. Merhaba yazınızı okudum baya bilgilendirm benimde iç çamaşırı bulaştı ama popo kısmına azcık bişey ust tarafina altında zaten Ped vardı o orda kurudu iki saat sonra falan duşa girdim o kuruyan yerde suyla temas olunca vajina ya gelme ya da hamile olma ihtimali. var mı

 28. Merhaba kız arkadaşımın yanına gitmeden ellerime sperm bulaştı ve temizledim sonra kız arkadaşımla buluştuk ve eve gittik kız arkadaşımla bişeyler yaşadık ve ellerine sperm bulaştı onları peçeteyle sildim ve elime biraz bulaştı sonra onuda temizledim ve kız arkadaşımın vajinasına parmağımı soktum hamile kalma riski varmıdır adet günü 3 4 gün gecikti neden olabilir

 29. Merhaba, erkek arkadaşım daha öncesinde esofmanin ust kısmına boşalmıştı daha sonra üzerimde çamaşır varken çokça temas oldu bu şekilde.adetimin yedinci günüydü.daha sonrasında boşaldı ama eline sperm gelip gelmediğini hatırlamıyor ama elinde ıslaklık hissetmediğini düşünüyor. beş dk olmadan elini özel bölgemde dolaştırdı. Spermler vajinada 7 gün yaşayabiliyormuş ve bu da yumurtlama günüme denk geliyor sanırım ama genelde adetim bir kaç gün bile olsa geç gelir. 15 saat sonra ertesi gün hapı kullandım. lütfen yardim edin Şimdi sen teşekkürler

  • 7 gün canlı kalmaz. Sorun yok hamile değilsiniz ama hamile kalmaktan korkuyorsanız pek fazla ilişkiye girmeyin. Yoksa bir gün kucağınızda bebek bulursunuz.

 30. Merhaba yerde halida sperm varmiydi blmyrm ama halinin ustune bastim snra ic camasirimi giydik giyerkende ayagim ic camasrima degdi degstirmedim pecete koydum arasina ve 10 gundur felan diena 35 kullaniyorm engeller gebeligi degilmi ?

  • Saçmalamayın yahu böyle hamile kalınır mı dedirtecek soru soruyorsunuz. Millet hamile kalayım diye on takla atıyor. Zaman çalmak için soruyorsanız bilemeyeceğim!

 31. Merhaba arkadasimla surtunme yoluyla bosalma yasadik ama vajinama bosalmadi yani arkamdayken bosalma yasadi ama tam olarak anlayamadik vajinama geldi mi gelmedi mi.. eliyle sildi erkek arkadsim hemen ama sonrasinda ben peceteyle sildim acaba vajinama bulasmis olabilir mi bus şekilde hamile kalirmiyim.. lutfen cevap verin..

 32. Ben sevgilimle surtunme oldu ustumuzde bisi yoktu ben onceden bosalmistim peniste az bi miktar sperm vardi zevk suyu deyil hamile olurmu birde bosalmadan sonra penisi temizledim ve oyle girdim hamilelik olurmu korkum penisin icinde az miktar kaldiysa hamilelik olurmu

 33. Elime sperm bulaştı ve kuru peçete ile sildim sonrada ıslak mendille elimi sildim aradan bir kaç dakika geçti ve elimi vajinama götürdüm okşadım hamile kalır mıyım ?

 34. Merhaba kiz arkadasimla sevisiyorduk vajinasini oksuyordum oda benim penisimi oksuyordu sonra pensimde git gel yapamiyor diye onun vajina islakligini penisime sursum penisime surerken zevk suyu veya sperm elime bulsmistir belki diye elimi hemen pantolonuma bir defa surup tekrar vajinasini oksamaya devam ettim gebelik soz konusu mu

 35. Kardesim sürtünerek ilişkiye girdiğini ancak üzerinde pantalon iç çamaşırı ve ped olduğunu söylüyor birde adetinin son günüydü. Erkek arkadaşı boşalmış ve pantalonunda ıslaklık hissetmiş. Üzerini değişmemiş eve o şekilde geldi 1-2 saat sonra bu yüzden endişeli birde eve geldiğinde ilk lavaboya girdi fakat elimde birşey varsa vajinama bulaşmış olabilir mi diye cok endişeli fikrinizi alabilir miyim?

 36. Slm hayırlı günler olsun bugun yumurtlama günüm ilişkiye girdim eşimle doğal yöntemle korunuyoruz yani geri çekilme vajina üstüne bulaşan sperm içime aktığını hissettim hamilelik söz konusu olabilir cevap verir seniz sevinirim bide bilmeden elinle içine soksan spermi hamilelik oluşurmu teşekkür ederim şimdiden

  • Sperm dış ortamda kısa sürede ölür. Eğer vajinazından çıkan kaygan sıvıyı sperm ile temas ettirdiyseniz (doğrudan olmak şartıyla) %10 ihtimal hamile kalma durumu olabilir. Bu ihtimal yumurtlama gününüz olduğundan dolayıdır.

 37. Selam benim bi sorum olacaktı eşimle birlikte olduk o bi bardağa boşaldı bende dökmek için banyoya gidip şırınga. Yardımıyla vajinanın içine akıtıp hamile kalma ihtimalim varmı

  • Neden böyle bir şey yapma amacındasınız bilmiyorum ama böyle bir şey mümkün değildir. Spermler vajina dışında (gerekli koşullar sağlanmazsa) çok kısa sürede %98 kadarı ölür.

 38. ben bakireyim ve erkek arkaşımın şeyine oturup hareket ettim fakat ben çıplak degildim üzerimde pantolon vardı ve sonradan sakso çektim zevk suyu agzima geldi boşalıcam dedi arkasına geçip boşalttım sağ elim döl oldu ve hiçbir yerime degdirmeden gidip iyice sabunlayıp yıkadım sonrasında 20 30 daha sonra lavaboya gittim ve elim vajinaya degdi hamile kalmam mümkün mü?

 39. Erkek arkadaşımla cinsel birleşme olmadan seviştik sperm el yoluyla vajinamın dış girişine bulaştı doğum kontrol hapı almaya başlayalı 2-3 gün olmuştu test yaptım negatif çıktı ama 2 aydır regl görmüyorum akıntım yımurtalık ağrım ve mide bulantım oluyor polikistik over hastasıyım hamile kalma riskim var mı

  • Sperm rahime giriş yaptıysa ve o gün hamile olmanız için müsait günlerden ise hamile olabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın, adet görmemek hamilelik belirtisidir ancak bazen hamileler de adet görebilir. Bunlar tam kesin teşhis koymak için yetersiz şeyler.

 40. Erkek arkadaşımla doggy pozisyonunda ilişki yaşadık o tam. Benim kuyruk sokumuma bosaldi ve biraz aşağıya doğru akıntı oldu ve hemen anında sildim adetimin tam gününü de hatırlamıyorum fakat sırt ağrım ve kaşık ağrım var sizce durum nedir?

 41. Merhabalar bir tanidik soruyor da, sevgilisi eliyle bosalmis ve kizin cinsel organina parmak sokmadan eli ile oksamis, acaba o islakliga sperm bulasmis midir ? Kizin eline de sperm bulasmis ve eli ile vajinasina ust kismina ellemis islak olan bölgeye. Deminki mesaj eksik gitti, kiz simdi korkuyor lütfen cevap verin. Kiz bakire bu arada

 42. 1 hafta önce sevgilim eline boşaldi ve sildi 15 dkka sonra bana masturbasyon yaptı elini vajinaya sokmadan ama ertesi gün kahverengi akintim oldu doktora gittim rahim duvari ince onu adet kabul edeceğiz çünkü senin pkon var dedi ama kasiklarimda günlerdir ağrı var hamile kalmış olabilir miyim ?

 43. 2 hafta once sevgilimle sevistik o benkmkini ben onunkini oksadim sevgilim bosalfi ama benim elime ben bi disari ciktim grldim sevgilim penisini ellemis olabilir sonra yine sevistik temas etti yani bana ihtimal az ama beni trlaslandiran migdem bilaniyo gaz var cok fazla basim donuyo ve karnimin ysn tarafinda sizi var yemek fuzenim bozultu ve bunlari bir haftadir yasiyorum yeni sevgilime dedim oda icine bosalmadim bisey olmaz dedi sizce ne olabilir hamilemiyim

 44. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla seviştik penis vajinanım üzerindeydi o sırada boşalma yaşadı daha sonrada hemen karın bölgeme boşaldı vajinama geldi mi bilmiyorum geldiyse ihtimali nedir

  • Spermin içeri girip girmediğini nasıl bilmiyorsunuz? Bu şekilde yanıt vermek zor. Ayrıca hamile olmaktan korkuyorsanız neden vajinanız üzerinde erkek arkadaşınızın penisi geziyor anlamak güç?

 45. Merhaba. Ben yazınızı okudum bir sorum olacaktı cevaplarsanız çok sevinirim.
  Erkek arkadaşımın spermi eline bulaştı ancak peçete ile sildi sonrasında vajinama bir süre dokundu ancak rahme geçirmedi elini ama yine de elini yıkamadı sadece peçete ile sildi. Bu durumda hamilelik riski nedir cevap verirseniz çok sevinirim çünkü ertesi gün hapı almalı mıyım diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 46. sevgilimle üzerimizde eşofmanlar varken sürtünerek ilişki yaşadık, tabi bir süre sonra zevk sularımın ıslaklığı eşofmanımın dış yüzeyine kadar geldi bu sırada sevgilim ıslak yüzeyden şeyimi okşadı ve yine 1-2 dkka içinde o okşadığı eliyle kendine mastürbasyon yaptı o an dikkat etmedim ama şimdi korkuyoruz sevgilim bakire ve kanamasına normal şartlarda 1 hafta var hamilelik durumu varmı varsa tahmini yüzdeniz nedir? şimdiden teşekkürler

 47. Eşim ile ilişkiye girmeden karşılıklı mastürbasyon yaptık ve boşalınca elini yıkamadan vajinama sürdü bana mastürbasyon yaptı düzensiz adet görüyorum ama doğurgan dönemimde değildim sanırım hamile olma ihtimalim var mıdır?kasıklarımda ağrı var ama ama şuan doğurganlık dönemi olduğu için mi bilmiyorum.

 48. Kız arkadasımla banyoda sevisirlen kendimi tutamayip gobek ve vajina ustune bosaldim o esnada hemen yikadik ama akan suyla birlikte bende ki dolun vajinaya akmasiyla hamile kalma riski varmidir? Ve bunun yanisira kiz arkadasimin kizlik zarida var? Lutfen beni bilgilendirirmisiniz?

 49. Mrb ben boşaldım. Üstümde boxer pijama pantolon vardı aradan 3-4 saat geçti sonra partnerimin üstünde boxer vardı benim üstümde pantolon hariç gene önceki boşaldığımboxer ve pijama vardı ve sürtünerek ilişkiye girdik hamilelik olur mu ayrıca adet. Bitiminden iki gün sonrayd

 50. Arkadaşım kız arkadaşıyla beraber olmak istiyor ama cinsel ilişki yok sadece erkek kızın iç çamaşırına boşalmış kız çamaşırını kendi uzvuna degdirmemis hiç sonra selpakla ec çamaşırındaki spermi selpakla temizlemiş temizlediği yere selpak koymuş kendi uzvunu da silmiş selpakla bisey yokmuş kuruymus uzvu iç çamaşırına selpak koymuş 1 saatlik yola gitmiş bayan evine gittiğinde selpak islakmis camasirdan olabilir dedi bide kendi uzvundan beyaz akıntı gelmiş ilk defa görüyormuş o beyaz akıntiyi bayan bu akıntı ne akıntısı ?? Çamaşır selpakla temizlenmiş bayanın uzvundan da bisey yoktu ilk olay esnasında selpakla temizlik yaptı çamaşırı için o camasirdan bayanın uzvuna sperm gidebilir mi sellagi geçip de gitse de hamile kalır mı?? O akıntı ne akıntısı bayanın uzvuna erkek elini degdirmis ondan olabilir mi ? Yani o anda değil de sonradan bayandan bu akıntı zuhur etmiş olabilir mi? Bayan bunu hissetmemis ama..??

 51. Erkek elini bayanın uzvuna degdirirken çocuğun elinde bisey yokmuş temizmis yani selpaktan geçip hamile kalma durumu varmı 1 saat sonra uzuvda beyaz akıntı bulunuyor bu akıntı camasirdan kalıp da selpaktan geçen mi ? Yoksa kızın uzvuna erkek ilk eliyle ovaladiginda gelme durumu olan akıntı mi ? Öyleyse 1 saat sonra mı geliyor ? Kız bunu fark edemiyor mu? Eve gittiğinde suyla temizlik yapmış bayan zaten evde farkediyor selpagin islakligin uzvundan ondan sebeb ıslanmış durum nedir ???

  • Beyaz akıntı gelmesi normal. Orgazm olmuş olabilir. Peçeteye 1 saat sonra gelmiş olması da normaldir. Hemen çıkmayabilir. Hamile kalma olasılığı yok eğer her şey anlattığınız gibiyse…

 52. sevgilim sevişirken boşaldı o az bişey elime geldi ayrıca benim pantolonumada bulaştı aradan iki üç dakika geçti ben ellerimi yıkamadan peçete koydum vajina kısmına durum nedir bi sıkıntı olurmu hamile akalırmıyımm.s

 53. Sevgilimle biraz yakınlaştık.. Ellerim onun penisindeydi. Ve zevk suyu geldi benim ellerime ve uzerime bulasmisti. Bunu yakinlasma bittikten sonra fark ettim . Erkek arkadasim vajinama dokunmustuu ama iceriye sokmadini parmagini. Hamile olma olasigilim var midir?

 54. Meraba 22 yaşımdayım bakireyim nişanlımın zevk suyu elime aktı üstüme sildim 5 dk sonra tuvalete gidip idrarımı yapıp tahratlandım aklıma gelmedi elimde kuruyan bişi yok gibiydi ama elimi yıkamadan tahratlandım herhangi bir hamilelik söz konusu olabilir mi ella ertesi gün hapı aldım bir sonra ki günde

 55. sevgilimle sevişmeden 1 gün önce masturbasyon yapmıştım ve yıkanmaya üşendiğim için sadece silip geçtim ertesi gün 12 13 saat sonra kendi uzuvuma dokunup sevgilimin vajinasına soktum sizce hamile kalır mı

 56. Bir sorum daha olacakti, ben bu olaydan sonra regli oldum fakat bunun tam regli oldugundanda emin degilim yaklasik 1 bucuk gun yogun kanama ve ardindan hafifleyerek 5 gun devam etti pihtili bir sekilde pihtili ve yogun kanamasi olan birinin hamile olma olasiligi olabilir mi ? Ustune gorme denilen olay lekelenme seklinde midir yoksa pihtili yogun bir kanama olabilir mi ?

  • Merhaba size daha önce ne cevap verdiysek odur. Ayrıca regl olma hamile olup olmadığınız konusunda ipuçları verse de kesin bilgi vermez. Kanamalar ise hormonal değişikliklerden etkilenebilir. Bu konuda tam teşhisi buradan koymak kesinlikle mümkün değildir. Ancak regl olmanız hamile olma olasılığınızı neredeyse ortadan kaldırıyor.

 57. Sevgilim bakire onunla el ile temasa girdim oanda bosalma yasadim elime az bisi ya geldi ya gelmedi sonra ise vajina ile temas etti hamilelik riski varmidir yokmudur

 58. Sevgilim bakire onunla el ile temasa girdim oanda bosalma yasadim elime az bisi ya geldi ya gelmedi sonra ise vajina ile temas etti hamilelik riski varmidir yokmudur cevaplar misiniz

 59. Merhaba
  Sevgilimle seviştik eşofman vardı eşofmana boşaldım. Daha sonra elimi sürdüm yıkamadım yarım saat kadar sonra tekrar sevişirken elimi vajinasına sürdüm adet gününe 8-10 gün kadar vardı hamile kalma ihtimali nedir?

 60. Merhabalar hocam. Benim sorum boşalma oldu. Sperme elim değdi ama elim hafif nemliyken vajinama dışarıdan dokunduysam risk var mıdır? Adetim 20 gündür gecikiyor. Endişeleniyorum. Olaydan da emin değilim oldu mu olmadı mı ama başka bir risk yok. Lütfen cevaplayabilir misiniz?

 61. Merhaba size bir soru sormuştum soruyu kaldrmışsınız.
  Sevgilimle seviştik pantolunun içine boşaldıım elime sürüldü yarım saat sonra tekrar seviştik elimi yıkamadan vajinasına surdum adet donemıne 7-10 gun kadar var mı hamıle kalma ıhtımalı var mıdır?

 62. Hocam sevgilimin adeti bittikten 2 gun sonra disarida 1 saat gezdikten sonra biyerde oturduk ve elim kuruydu temizdi vagnasini icerisinden elimle yuzeysel oksadim ve bu olaydan sonra gununde adet oldu ve sonraki adet 7 gun gecikmeli oldu simdiki adeti yine gecikti sorum su erkek eli temizken kizin vaginasini oksarsa hamile kalirmi

 63. kız arkadaşımla tam bır ılıskıye gırmeden sevıstık.sevısme esnasında onun uzerunde kılotlu corap ve kılot benım uzerımde baksır vardı.bu sekılde br sure surtunduk.daha sonrasında penısıme dokundum ısterıstemez bıraz zevk suyu bulaştı ama elımle ovalayıp sıldım bundan 3 dk cıvarı kız arkadaşımın kılodunun ustunden vajınasını okşadım hamıle kalma olasılığı varmıdır

 64. Sevgilimle 2 gün önce sürtünme yoluyla seviştik ben üstümü çıkarmadım ve prezervatif vardı perezervatifi değiştirdim ve Sonra sevişirken vajinasına dokundum şimdide kasığında seyirme olduğunu söylüyor acaba hamile kalır mı

 65. Merhaba , ben 17 yaşındayım arkadasimda benimle yaşıt 5 gün once erkek arkadasiyla surtunmeyle iliskiye girmis elime akintisi deydi hemen yikadim ve piskolojik mi bilmiyorum karnimda sislik var gibi hissediyorum diyor cok korkuyoruz internette evde limonla test yapilabildigini duyunca bende ona soyledim denemis daha 5 gun olmasina ragmen limon parcalarnin dibe coktugunu soyliyor hamile olabilirmi lutfen yardim edin, doktora gidip bu yasta nasil kan testi yaptiricak onuda bilmiyoruz, cok korkuyoruz eger boyle bisey gercekten olursa kotu bisey yapmasindan korkuyorum yardim edin lutfen

 66. Merhaba,sevgilimle yaknlaştık,elime zevk suyu bulaştı,peçeteyle sildim.Daha sonra prezervtif taktım,eşormanı elledim,yani elime zevk suyunun bulaşmasından sonra ,bu tür maddelerde temasta bulundum. 3 dakikada sonra kadar sevgilimin vajinasına dokundum.Bu durumda hamile kalınırmı diye soracaktım ? Şimdiden Teşekkürler.

 67. Merhabalar ben 7 yıllık evliyim 1 oğlum var 2nci çocuğu çok istiyorum ama esim istemiyor.ilişki sırasında esimi ben boşaltmak istedim ve yaptım görmez yanından elimi vajinama sürttüm hamile kalıp kalmama olasigini sormak istedim tesekkurler

 68. Merhaba. Erkek arkadaşım vajinamın üzerine boşaldı. 5 dakika geçtikten sonra lavoboya gidip sabunlu suyla yıkadım daha sonra peceteyle sildim hamilelik durumum varmı. Ayın 20de hasta oldum 30da birlikte olduk suanda adetim gecikti

 69. Size bir sorum olcak.Nişanlımla 2gün once oral sex yaptık ve ağzıma boşaldi ben o sıvıyı geri çıkardım penisine ve ordan peçete ile sildik. Sonrasında 3saat gezdik ve geri geldigimizde nişanlım penisini anusume surdu ama yanlışlıkla belki bir ihtimal vajinamada sürtmüş olabilir benim korkum şu penisinde canlı sperm kalmış olabilir mi cunku penisinin etrafini silmistik tamamen kuruydu ama orda ya kaldiysa ve penisini anusume surtturerek ve yanlisliklada vajinamada geldiyse hamile olma riskim varmidir? Birde bosaldikdan sonra benim elimede bulasmisti bi kac saat sonra lavoboya gittigimde elimi yikamadan vajinami yikadim herhangi bir risk varmıdır? Reglimden bittikten 11gun sonra oldu. Simdiden tesekkurler

 70. sevgilimle birkaç gün önce sürtünme yoluyla cinsel ilişkiye girdik onda eşofman vardı benim pantolonum biraz sıyrıktı ve galiba boşaldı acaba hamile kalma olaslığım varmıdır aynı zamanda karnım ağrıyorken o günden sonra karnımda ağrımadı

 71. Merhaba. Regl dönemimden altı yedi gun önce kadar erkek arkadaşımla yakınlastik. Cinsel organına dokundum ve ıslaklık geldi elime sonra elim dışarda bekledi başka eşyalara temasım vs oldu yine de elimde muhtemelen ıslaklık kaldı. Ve sonrasında yani elimi cinsel organından çektikten iki uc dakika sonra vajinama götürdüm. Risk söz konusu mudur? Ve regl döneminden bir hafta kadar önce olmasının riski azaltma durumu var midir

 72. Erkek arkadaşım kendi eline boşalıp kuru peçeteyle temizledi biraz zaman geçtikten sonra parmağını vajinama soktu. Ovülasyon dönemimden 2 gün önce oluyor bu olay. Sonradan konuştuğumuzda elinin gayet kuru olduğunu ve vajinamla temasının 5-10 dk sonra gerçekleştiğini hatırlattı bana. Hamile olabilir miyim ?

 73. Erkek arkadaşımla sinemaya gittik yan yana otururken öpüştük filan boşaldı sanırım ama hiçbir şekilde cinsel organlarımız temas etmedi elini pantolonun üstünden değdiyse eline bişey bulaşmış olabilir mi daha sonra çıtçıtlı ve iç çamaşırının üstünden cinsel bölgeme elledi ama geri çektim hemen sonrasında elini çıtçıtlının ve iç çamaşırının üstünden kalçama koydu pantolonunda görülür şekilde bir ıslaklık yoktu pantolonun üstünden elini koymuş olabilmesi durumunda bişey olabilir mi???

 74. Sevgilim çıplaktı bende tayt ve iç çamaşır vardı sürtünme yoluyla ilişkiye girdik daha sonrasında o hiç penisine dokunmamıştı elini vajinama soktu sizce bu durumlar sonrasında hamile kalma olasılığım var mı ? Karnıma ağrı giriyor bu olay olalı birkaç saat oldu sadece lütfen cevaplayın

 75. Lütfen yardımcı olur musunuz eski sevgilimle iç çamaşırlarimla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bazen iç çamaşırları ama bosaliyordu şimdi başkası ile evliyim o iç çamaşırlarını giyiyorum kilodumu filan eşimle bebek düşünüyoruz ama ben o iç çamaşırları giyince eski sevgilimden hamile kalacakmış korkusu var ve eski sevgilimden ayrılalı 1 yılı geçti ve bu iç çamaşırlarım yıkandı kaç sefer sperm yaşamaz dimi yardımcı olursanız çok sevinirim

 76. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim dölü vücudumda sırtıma bıraktı bende elimle alıp vajinama sürdüm ve içe doğru Bi temas uyguladım. Ve bosaldıktan 1 dakika içerisinde yaptım bu durumu bir kaç kez tekrarladım size sorum şu hamile kalabilir miyim? Gebelik olma olasılığım talimatlara göre 5 dakika dan az bir süre dediğim gibi 1 dakika içerisinde yaptım sizce hamile kalır mıyım?

 77. Hocam öncelikle meraba. Ben her gün okula gitmek için otobüsü kullanıyorum ve çok dolu olduğu için ayakta gidiyorum çoğu zaman ve bir yerlere tutunuyorum haliyle. Otobüsten inince eve varınca elimi yıkamadan tuvalete girdim mi acaba diye icimde bi korku oluşuyor acaba o tutunduğum yerde sperm varsa ve tuvaletimi yapıp yıkayınca sperm oraya bulaşır da hamile kalır mıyım diye endişeleniyorum. Cevaplarsanız sevinirim adetimin son bulduğu gün yaklaşık olarak 20 şubat

 78. Benim soruma da bi cevap verirseniz sevinirim. Geçenlerde nişanlım bize geldi evde film izliyorduk. Penisini oksamami istedi ve ben de okşadım okşarken zevk suyu geliyordu. Zevk suyu elimdeydi hep. Daha sonra boşalmaya başladı ben kendimi geri çektim ama dölü elime bulaştı biraz. 15-20 dakika sonra film bitti ben de lavaboya gittim e haliyle vajinama dokundum ama sadece üst kısmına. Neyse nişanlım gitti aradan 8 saat geçtikten sonra elimle mastürbasyon yaptim. Vajina girişi olmadan sadece elle klitorisi okşayarak bakireyim simdi çok korkuyorum hamile kalmaktan hamile olma olasılığım var mi acaba ? Dediğim olay adetimin bittikten sonraki gün yasandı lütfen cevap verin

 79. Sevgilimin özel bölgesini elledim fakat elime zevk suyu,sperm bulaştı mı bulaşmadı mı hatırlamıyorum ama yüksek olasılıkla bulaşmadı. 25dakika kadar sonra vajinamın iç ve dış kısmına dokundum. Aynı zamanda adet dönemim yaklaştı olmam gerekiyor fakat olamadım belimde ve karnımda ağrı var 30.günümdeyim acaba hamilemiyimdir?

 80. hocam kız arkadaşımla adet bitiminden 2 gün sonra sürtünme yolu ile bir sevişme yaşadık ben yere boşaldım penisi de peçete ile silip sürtünmeye devam ettik hamilelik riski var mıdır lütfen yardım edin 🙁

 81. Merhaba erkek arkadaşımla regl döneminden 1 gün önce oral yaptık boşalınca elime spermi geldi üzerime sürdüm mü hatırlamıyorum hamile olma ihtimalim var mı bu arada bugün regl olum ve hala kan gelmedi şimdiden teşekkürler

 82. Merhabalar, eşim ilişkiden sonra boşalma sırasında vücudunda bir yere boşaldım ve kendisi oradan aldığı sıvıyı vajinasina el yoluyla yerleştirmiş. Bu durumda hamile kalma olasılığı var midir?

 83. Merhaba sevgilimle vajinaya girmeden komple çıplak olarak cok sürtünüyoruz oral anal da yaptığımız oldu ancak vajinaya hic sperm teması olmadıgına eminiz belki banyoda degmistir diye korkuyoruz 1 haftadır midem bulanıyor ara ara geçiyor eskisinden cok uyuyorum ve yemek yiyemiyorum goguslerim de sis adet olmama 10 gun var hamilemiyim yardimci olursaniz sevinirim.

 84. Merhaba, öncelikle adetimden 1 hafta sonra falan olması gerekli sevgilim vajina üstünden sürtündü ve üzerimizde herhangi birşey yoktu fakat boşalmadı. Bikaç dakika sonra eli ile masturbasyon yaptı sürtündüğü zaman zevk suyu akıtıp akıtmadigini veya elini sürüp sürmedigini bilmiyor. Şuan adetim 1 gün gecikti ve normalde de düzensiz geliyor.birkaç gündür gaz problemi yaşadigimdan midem şişti ve kasıklarımda ağrı vardı fakat hamilelik belirtilerindeki gibi ani kramp tarzında değil daha çok sporcularda görülen kas çekmesi tarzında bir ağrıydı ve bunlar dışında hiçbir belirti yok ne midem bulanıyor ne başım dönüyor ne de aşeriyorum fakat çok stres yaptım size de sormak istedim cevaplarsanız çok sevinirim.

 85. Mrb ben sevgilimle sevgilimle surtunme yoluyla sevistim 12 subatta adet oldum sevgilimle 28 subatta sevistik vajinama elledi eline bulasan spermin olup oadigindan emin değilim daha adet olmadim ve daha bakireyim ihtimal nedir acaba bana ulaşırsınız çok sevinirim

 86. Merhaba,
  Kiz arkadasimla iliski sirasinda kondom kullandik. Kondoma bosaldim ve spermlerim 10 dk kondomda kaldi.kiz arkadasim cope atmak icin tuvalete gitti.eger kondomun icinden spermleri alip vajinasina soktuysa hamile kalir mi. Lutfen yorumunuzu paylasin.

 87. Selam benim bir cocum var ve ikinci cocuk istiyorum ve kocam istemiyor ve iliskiye girdiymizde beze bosalyor bende bezi icerime soksam hamile kala bilirmiyim ihtimal varmi spermli bezi amma spermi sulu gibilutfen cevab verirmisiniz

 88. Merhaba bir sorum olacaktı erkek arkadaşımla birbirimizi tatmin ettik elime boşaldi hiç bir şekilde vajinama temas olmadı ve elimi sldim eve geldim aradan 15 dakika geçti ellerimi 2 kat sabunla yıkadım daha sonea vajinama degdim bu şekilde gebelik olur mu elimde ki sperm silince ve yıkayınca ölmüş müdür?

 89. Sevgilimle oral yaptik parmagima sperm bulasti ve vajinasinin icine girdi elim o an da kizligi bozuldu 3 gun sonra da adet olacak hamile kalma ihtimali
  LUTFEN COK ONEMLİ BİZİM İCİN CEVABİNİZİ 4 GOZLE BEKLİYOR OLUCAM

 90. İlk olarak sevgilimin adetinden 2 gün sonra sevistik ve ben prezervatifi cikarip elimle penisimde kalan spermleri alip havluya sildim ardindan vajinasina elimi soktum hamilelik mumkunmu ?

 91. 12 yıllık evliyim 2 oğlum var eşim başka çocuk istemiyo ve kendi korunuyo bu konuda da cok dikkatli? bende bi kizim olur diye 3 cüyüde yapmak istiyorum condomsuz kaldiğimiz bir gün geri cekilme yöntemiyle boşalan spermin birazini elimle kendi organima biraktim ve yumurtlama dönemimdi umutla bu ayi bekliyorum şansim varmi sizce teşekkürler

 92. Merhaba kız arkadaşımla sürtünme yoluyla birliktelik yaşadık onda tanga bende boxer vardı sürtünürken boşalma olmadı ardından ben prezervatif taktım ve boşaldım. Daha sonra prezervatifi çöpe atıp penisimi peçeteyle sildim arındab başka bir boxer giyip banyoya gittim ve penisimi yıkadım. Ardından bir kez daha sürtünerek birliktelik yaşadık yine boxer vardı onda da tanga. Sorum şu ikinci giydiğim boxerda birinci boşalmamdan kaynaklı 2-3 damla sperm olsa ve sürtünsek kız arkadaşım hamile kalır mı? Kesinlikle ikinci ilişki sırasında boşalmadım sadece birinci boşalmadan boxera geçen 1-2 damlalık sperm ikinci sürtünmede hamile bırakır mı bunu merak ediyorum.

  • Cevapsız soru bırakmıyoruz. Sadece yorumunuza sıra gelmesini beklemeniz gerekiyor. Dediğiniz şekilde bir hamilelik riski yoktur. Spermler dışarıda fazla uzun süre yaşayamaz. İyi günler dilerim.

 93. Elime sperm bulasti sonra elimi iyice yikadim kiz arkadasimin vajinasina girdi sonra elim sizce elimde sperm kalmismidir ve kaldiysa hamile kalma riski (yumurtlama donemi gecmisti)
  Cevabinizi 4 gozle bekliyor olucam

 94. Merhaba ben 20 yaşındayım iki gün önce ilişkiye girdim analdan yaptık içine boşaldım çıkartırken vajınaya bulaştıgını fark ettim hemen temizledik tabi 1 dk bile geçmeden bide bulaşan sper kremliydi hemen temizledik sanırsam adet gununyn son günüydü ilşkiye girdik hamile kalır diye endişelerim var bi açıklıga kavuştursanız sevinirim

 95. Dün sevgilimle ilişki yaşadık ve ben kendi üzerime boşaldım toplanırken sevgilimin eli deydi spermlerime sonra vajinasına deydi galiba hamile kalma olasılığı ne midem bulanıyo diyo bu arada kendi üzerime yaptığımda yorgar spermlerimle temas etmişti cevaplarsanız sevinirim?

 96. Sevgilimin eline azcık sperm geçti sonra sadece sildi aradan 6 7 dakika geçtikten sonra vajinamın üst bölgesi yani idrar yaptığım kısma dokundu kuru bi elle ama vardır diye şüpheleniyorum ama kuruydu hamile kalırmıyım

 97. Ben sevgilimin penisinin ucuna dokundum orda bir miktar zevk suyu vardı sanırım daha sonra parmağıma bulaştı ve ben vajinamı kaşıdım ama parmağımı içeri sokmadım akıntılarım oluyo ve kasık ağrılarım ama olaydan sonra 2 kere adet oldum

 98. Merhaba kış ayında soğuk bir dönemde sevgilim bni bosaltti ve ben peceteyle penisimi sildim ve sonra elimi yikadim soğuk suyla ve 2-3 dakka sonra onun vajinasinin ustune sürdüm ama icine sokmadim sadece dışında hamile kalma olasılığı nedir

 99. Sevgilimle seviştik ama üstümüzde eşofman vardı ben boşaldım baksırımı değiştirdim ondan sonra yaklaşık bi 20 dakika felan sonra (daha fazlada olabilir) sevama eşofman daha ıslaktınelime o ıslaklık geldi sonra unuttum onu sevgilimşn vajınasına temas ettirdim elimi kızlığı bozulmamış elime o ıslaklığın gelme süresini tam hatırlamıyorum ama 2-5 dakikası vardır. Hamile kalma olasılığı nedir sizce ?

 100. Merhaba,nişanlım ile cinsel birliktelimiz olmadı ama nişanlımın spermi elime degdi daha sonra elimi nişanlımın eline degdirdim oda vajinamın içine elini soktu bu durumda hamile kalma olasılıgım var mı çok fazla stress yapıyorum ve adetim gecikti

 101. Sevgilimin adeti salı günü bitti biz pazar akşamı sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ben dışa yani beline hakı. Boşaldım ama onunda zevk suyu gelmişdi ve donuna benim spermim bulaşmışdı o donun kendi şeyinin etrafındaki suları falan silmiş bugün pazartesi dün akşam sevişdik şuan karnın agrıyo die korkuyo başlangıçmıdır yoksa psikolojikmiş açıklarsanız sevinirim

 102. Bir sorum olacak kız arkadaşımla ilişkiye girdik ve tam zevke geldiğimde kendimi çektim ve çıkarınca bir iki damla su geldi elimle sildikten sonra devam ettim kız arkadaşımın hamile kalma durumu nedir?

 103. Sevgilimle 23ocak sürtünme yoluyla belime ve bacak arama boşaldı bakireyim hemen peçete ile sildi sonra elimle penisini elledim ve sonra o elimi vajinama değdirmiş olabilirim sevgilim kesinlikle orana boşalmadim diyor 31ocakta regl olmam gerekiyordu gecikti kasiklarimda sızıntı şeklinde ağrı da var ancak çok stres yapıyorum sizce hamileniyim mide bulantısı kusma vs yok

 104. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama bende pantolon zıbın ve iç çamaşırı vardı ondaysa eşofman ve iç çamasırı vardı ve boşalmıştı bu şekilde kıyafet üzerinden geçer mi bir de penisiyle oynadım eşofmanı varken elime bulaşır mı hamile durumu olabilir mi cevabınızı bekliyorum

 105. Erkek arkadaşımın sperm dölleri pantolonuma bulaşmıştı pantolunu çekerken elime bulaştı sonra orda sildim elini ve eve geldiğimde lavaboya gittim elimi önce suya değdirip sonra vajinma değdirdim hamile kalır mıyım?

 106. Merhaba hocam. Yazınızı okudum ve kendi anladığımı doğrulamak emin olmak için tekrar size soruyorum. Eşim çocuk istemiyor bu yüzden içime boşalmıyor. Adetimden sonraki 21.gün birlikte olduk ve üstüme boşaldı peçeteyle aldığım spermi parmağımla vajinama ittim ve vajinaya sürdüm birazınıda. Bunu ilk bir iki dakika içinde yaptım ve sırt üstü uzandım. Hamile olma ihtimalim nedir sizce ?

 107. Daha önce adetliyken ilişkiye girdim ve hamile kaldım. 2 aylıkken aldırdım. Yumurtlama dönemimdeyim hamile kalmayı istiyorum. Eşimin üzerime boşaldıktan sonra 1 dk içerisinde bir kısmını vajinama elle sokmaya çalıştım. Yazını okudum. Kürtajdan sonra hamile kalmakta şüpheliyim. Ve bu olaya 5 gün oldu. Hamile kalmayı gerçekten çok istiyorum. Yorumunuzu merak ediyorum. İyi akşamlar teşekkür ederim

 108. Merhaba ben nisanlımla iliskiye girmeden sevistik ve eline boşaldı sonra 5dkka sonra eliyle vajinamı oksadı ve adetimin ilk günuydu hamile kalma ihtimalim var mı

 109. Merhabalar biz erkek arkadaşımla korunmalı olarak ilişkiye girdik prezervatifle. Bosalacagi zaman geri cekildi. Ve tam prezervatifi çıkartırken parmağına sperm bulasti. Sonra o bulaşan spermi peceteye sildi. Ardından vajinama deydi. Adet olmama 1 yada 2 gün vardı ilişkiye girdik. adet günümun üzerinden 5 gün geçti adet olmadım hala. Prezervatifle korundugumuz halde hamile kalabilme ihtimalim varmı Korkuyorum lütfen bilgilendirin.

 110. Merhabalar sevgilim bana mastürbasyon yaparken eline zevk suyu geldi ve o eli ile vajinasına dokundu büyük ihtimal kurumuştur diye düşünüyoruz hamile kalma ihtimali var mı?

 111. Sevgilimle ilişkiye girdim ve elime zevk suyu geldi sonra vajinasına sürdüm adet döneminden 1 yada 2 gün sonraydı miktarını veya ne kadar soktuğumu bilmiyorum hamile olabilirmi

 112. Merhaba

  Adetli iken sevgilim sadece bir defa arkadan içine girdi çıkardı hemen boşaldı ic çamaşırima veya pedime gelip gelmediğinden emin değilim max 30 dk sonra duşa girdim hamile kalır mıyım

 113. Kız arkadaşımla oral ilişkiye girdik azına boşaldım ardından ellerimizi yikadir cinsel organa yani vajinaya hicbir temas olmadı hamile olma olasılığı varmıdır?

 114. Sevgilimle bugün cinsel organlarımızı elledik ve eline zevk suyu gelmiş ve sonra saga sola uste basa surduk vb yerlere 5 10 dakika sonra lavobaya gitti ve ellerini yikamayi unutup orasina sürmüs bir risk var mı

 115. merhaba sevgilimin zevk suyu ve biraz da boşaldığında elime geldi ama mendille sildim ve tamamen kuruydu sonrasında başka temiz bir mendille çok ıslandığı için kendi şeyimi sildim acaba bir şey olur mu

 116. merhabalar hocam eşim çocuk istemiyor ama ben istiyorum adetimden tam 1 hafta sonra ilişkiye girdik ve eşim elime boşaldı spermi 1-2 dk içinde vajinamın içine ittim ve sonra tekrardan hemen zaman geçmeden eşimin kucağında penisini içime aldım hamile kalır mıyım ?

 117. Ben elindeki spermi bikini bölgeme döktüm eşimi boşalttıktan sonra adetim biteli 14 gün oldu hamile kalabilir miyim yoksa eşimden ayrilicam beni bırakıp gidicek

 118. kız arkadaşımla sevişirken ilk bir kere boşaldıktan sonra tekrar sevişmemizin üzerine penisimden gelen zevk suyunu onun vajinasına sürdüm bi kaç dakka ovalama yaptım ondan 2 hafta sonra kız arkadaşımın adeti 6 gün geçti sizce hamilemidir

 119. Selamun aleykum lutfen cevap verirseniz cok sevinirim kiz arkadasimla surtunme oldu sonra eline bosaldim ve elimde sperm vardi elimde sperm varken ic camasirini ve pantolonunu giydirdim o hucreler ic camasirin kosesinde yada arka kisminda bulasmistir kesin sizce hamilelik soz konusumu ?

 120. Nisanlimla surtunme yoluyla iliskiye girdik bende kulot onda boxer vardı fakat oral da mevcuttu iliski sırasınca nisanlım hic kendi penisine dokunmadı sadece ben ona dokundum dokunduktan sonra elimle vajinama hic temas etmedim aradan belli bi zaman gecti ve ben hem rtlama donemindeydim hamile kalır mıyım

 121. Merhaba eşimle ilişkiye girdik ve eşim arkama boşaldı ama vajinama aktigini hissetim o an parmagima da bulaşmıştı bnde parmağımı vajinama sürdüm acaba gebelik olabilir mi bide yumurtalama dönememimdeyim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*