El-Fettah isminin sırları

Selamun aleyküm sevgili dostlar. Bu günden itibaren belli aralıklarla Allah Tealanın güzel isimleri ve tecellileri ile blog yazılarımıza devam edeceğiz. El-Fettahu ism-i şerifi zorlukları giderip hayır kapılarını ve dua edenlerin dua kapısını açıcı. Bu mübarek ism-i şerifin özellikleri;

Bu esmaya devam edenlerin kalpleri nurlanır, işleri kolaylaşır. Ya Fettah ismi celilini sabah namazlarından sonra sağ elini kalbinin üzerine koyarak 71 defa okuyanın kalbi temizlenir, sırrı nurlanır, işleri kolaylaşır ve rızkını kolaylıkla elde eder. Kalbi ve sırrı temizlemek için sabah namazını kıldıktan sonra sağ eli kalbin üzerine koyarak Ya Fettah diye 70 kere okumalıdır.

el-fettahBu ism-i şerifi Ya Fettah diye okumaya devam edenlere maddi ve manevi fetihler kolaylaşır. Bu ismin adedi 489, saati Utarid’dir. Düşmanının adavetini muhabbete tebdil ve müşkülatın halli için Ya Fettah diye okunmalıdır.

Bu mübarek ismi şerif, cuma günü yazılarak taşınır, Ya Fettah diye okumaya da devam edilirse, garip şeyler müşahede edilir. Bu ism-i şerifin hadimi olan Temhayaiyl isimli melek gelerek hacetini yerine getirir.

Sıkıntı ve darlık içinde bulunan, bu mubarek ism-i şerifi okumalıdır. Çünkü Cenabı Hakk, sıkıntı ve darlığı ortadan kaldıracak haller ihsan eder. Vird edinenler kimseye muhtaç olmazlar. Üzerinde hürmetle taşıyanlar kimse tarafından ters yüz edilmezler.

Selam ve dua ile…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*